Top školky | Blog
LYFLE je školka v mobilu 24 hodin denně

LYFLE je školka v mobilu 24 hodin denně

21. 2. 2018 | Co trápí rodiče a děti Sdílet na Facebooku

Svět se nás neptá, zda se nám líbí jeho životaběh nebo ne, a ubírá se kupředu stále svým tempem. Zastavit jeho vývoj je jako postavit se rychlovlaku na nejdelší rovině trati. Informační exploze, která se šíří naší krajinou, a překotné změny v technické oblasti nás už dávno semlely tak, že nemáme ani čas se jim pořádně divit. Mobilní telefony nám pomalu začínají přirůstat k ruce a možná, že naše děti se dočkají toho, že je budou mít doslova zažrané pod kůží. Rychlost se stala synonymem dnešní doby a každá věc, která nám ji pomáhá naplnit, je podporována a vítána.


A proto vznikla nová aplikace LYFLE! Vítaný pomocník pro mateřské školky a rodiče jejich dětí!

Kolikrát si už paní učitelky povzdechly, jaký že je ten tatínek Marečka roztržitý, když se výlet co výlet řeší, co všechno zapomněl pro kluka vzít. A ani už nepočítají, jak často musely volat mamince Věrky, proč zase holčička nepřišla do školky. Je jim také moc líto, že webové stránky mateřinky, které tak pečlivě připravují, zdaleka nenavštěvují všechny maminky a tatínkové. Kolikrát chtěly též udělat mezi rodiči anketu k problému, který je zrovna trápí, a musely rozhodnout samy. Nebo jen to nahánění matek a otců k různým podpisům, kterým tak přeje současná doba. A kolik různých nedorozumění a domněnek se může šířit od rodiče k rodiči, když vázne vzájemná komunikace. Nespočítaně!


Proč tedy nedat školkám a rodičům nový informační řád!

Už žádné nevšiml jsem si, zapomněla jsem, nedovolal jsem se, nepřečetla jsem si to, nechci to řešit před ostatními rodiči, vzpomněla jsem si na to až pozdě večer, nechtěl jsem vyrušovat a další výmluvy.


Zanechejme informační nástěnky, sms zprávy, a emaily minulosti a vyzkoušejme něco nového, co nám zjednoduší život!

Jako rodič určitě uvítáte, že všechny novinky z oddělení svého potomka budete mít po ruce ihned, jak dozrají v hlavě paní učitelky. Veškerá oznámení o důležitých i o detailních věcech, které se týkají vašeho syna nebo dcery, se vám nejenom zobrazí, ale můžete se k nim kdykoliv později znovu vrátit. Pokud vám dítě náhle onemocní nebo se stane cokoliv nečekaného v rodině, nemusíte nikam volat, ani sestavovat omluvu. Stačí podle vloženého vzoru zatrhnout pár údajů a odeslat. Budete mít všechno pohromadě na jednom místě a neustále po ruce. A zdarma.

Jako paní učitelku vás určitě nadchne rychlost, s jakou se dostane jakákoliv zpráva od vás k matkám a otcům. Dokonce můžete v aplikaci požadovat potvrzení o přečtení, které může být po domluvě s rodiči stejně závazné jako jejich podpis. Oceníte, že budete průkazně vidět každý den omluvenky svých svěřenců a zmizí důvod, proč rodičům poskytovat svá soukromá telefonní čísla. Fotky nebo zprávičky z výletů a různých akcí můžete zprostředkovat maminkám a tatínkům online a pokud budete chtít znát jejich názor na nějaký problém, zcela jistě oceníte možnost rychlého průzkumu jejich mínění.

Aplikace dokonce dokáže nahradit stávající CRM informační systémy pro školky a s plným zabezpečením zaznamená všechna důležitá data dětí, rodičů i učitelek.

Měsíční paušál služby je ve výši 228 Kč za třídu a měsíc při ročním předplatném.


Možná, že byste o novou službu měli zájem. Ale nechcete kupovat zajíce v pytli. Není nic lehčího, než vyzkoušet zdarma demoverzi. Třeba zjistíte, že to bude další vylepšení vašeho vzájemného vztahu. Učitelka a rodič by totiž měli být vždy ve spojení. Kdo z toho nejvíce vytěží? No přece ten, na kom oběma skupinám nejvíce záleží. Naše děti!

Svět se nás neptá, zda se nám líbí jeho životaběh nebo ne, a ubírá se kupředu stále svým tempem. Zastavit jeho vývoj je jako postavit se rychlovlaku na nejdelší rovině trati. Informační exploze, která se šíří naší krajinou, a překotné změny v technické oblasti nás už dávno semlely tak, že nemáme ani čas se jim pořádně divit. Mobilní telefony nám pomalu začínají přirůstat k ruce a možná, že naše děti se dočkají toho, že je budou mít doslova zažrané pod kůží. Rychlost se stala synonymem dnešní doby a každá věc, která nám ji pomáhá naplnit, je podporována a vítána.


Komentáře (0)

Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru